Çanakkale İngiliz Kültür

Çanakkale İngiliz Kültür Dil Kursları

GENEL TANITIM 

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, Yabancı Dil Eğitiminde köklü birikimini modern eğitim yöntemleriyle sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur. Ülkemizde uzun yıllardır güvenin odak noktası olmuş ve 2006 yılından itibaren marka tescilini alarak Türkiye çapında temsilcilikler vermeye başlamıştır.
 

BİZ KİMİZ?

Çanakkale İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu olarak; Çanakkale'de kaliteli bir İngilizce eğitimi vermenin yolunun kişilerin ihtiyaçlarını ve hedeflerini doğru anlamak ve uygun eğitimi beraber seçmekten yana olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden; alanında uzman eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle kişiye özel seviye tespit sınavı yapar ve öncelikle seviyenizi, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi belirleyip size uygun eğitim programlarımıza yönlendiririz.
 
Öğrencilerimize her seviyede iletişim kurabildikleri ‘’KONUŞMA ODAKLI’’ bir dil eğitimi verirken, en etkili yöntem ve teknikleri kullanarak, onları sıkmadan dil öğrenimini kalıcı hale getirmeyi amaçlarız.

Teknoloji ile donatılmış maksimum 12 kişilik sınıflarda; akıllı tahta, projeksiyon, TV ve bilgisayar gibi materyalleri kullanarak etkin öğrenmeye yönelik eğitim sunarız.

Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun ve alanlarında uzmanlaşmış Türk ve Yabancı eğitmenlerimiz ile eğitim kalitemizi koruruz.

Çanakkale'de İngilizce konusunda tüm dünyada standart bir eğitim anlayışını benimseyen ‘’Avrupa Dil Portfolyosu’’ esaslarına uygun 5 beceriyi (dinleme, okuma, karşılıklı konuşma, sözlü anlatım ve yazma) geliştirerek, öğrenciyi toplam 6 seviyede yeterliliğe ulaştırırız.

Çanakkale İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu olarak Çanakkale’nin kalbinde çağdaş, güncel ve destekleyici eğitim ve ortamımızla yabancı dil (İngilizce, Almanca, Rusça, İtalyanca, İspanyolca) öğrenimini ciddiye alan sizlere uygun fiyatlarla yüksek kalitede dil eğitimi vermeyi vaat ediyor ve kursumuzu görmeniz için sizleri kuruma davet ediyoruz.

spacer
spacer spacer spacer spacer
 
  • Adres: İsmetpaşa Mah. Doruk Sok. No:15
  • Merkez/ÇANAKKALE
  • Tel: (286) 213 22 44
  • GSM: (530) 268 04 87-88
  • E-mail: canakkale@ingilizkultur.com